co dělat když jste těhotná a je vá zima

Dobrý den jsem ve 3 měsíci těhotenství a stále je mi přes den zima od nohou tím páden potom na celé tělo-teplotu nemám.Děkuji předem za odpověď.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

To může být docela normální a je to nejspíš následekem sníženého tlaku v těhotenství. N9zký tlak je během těhotenství lepší než vysoký.
Pokud je Vám zima, chovejte se k sobě podle toho. Oblečte si teplé ponožky, vemte si svetr, doma si klidně zalezte pod deku a dejte si teplý čaj s medem. Jednoduše řečeno, nikomu není nic do toho, že se v teplém počasí chováte, jako v zimě.:)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.