Leotom

Co dělat když..........

Sekají se mi videa, nevíte čím to může být ?
PS: Ale když si nějaký film stáhnu tak jde normálně.

Nejlepší odpověď
mosoj

Podle toho co píšete jasně pomalé nebo nestabilní připojení. Video se nestačí stahovat tak rychle jak je potřeba k přehrávání.

Další odpovědi
badisko

no toho muze byt vic…tak treba aktualizovat flash player..nebo preinstalovat ovladace to taky obcas pomuze …zkusit pouzit jiny prohlizec..vypnout vsechny nepotrebne aplikace pri prehravani videa..nebo mas proste slabej pc…

Bedy

Zřejmě bude problém v prohlížeči, zřejmě tam máte dost doplňků nebo rozných toolbarů (Google, ASK, babylon, ICQ, Yahoo, apod.).
Pro jistotu si od Vás vyžádám výpis z Hijackthisu.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou. No a jukneme na to.