Michal Kole

Co dělají holiči a kadeřnice s těmi ostříhanými a oholenými vlasy a vousy ? Jak to hygienicky likvidují ?

Nejlepší odpověď
briketka10

některé zametou a vyhodí, ale já jsem
si svůj dlouhý cop nechala ustřihnout a
prodala v salonu, kde se vyrábí paruky
z pravých vlasů tenkrát mi dali 800,–Kč

Další odpovědi
NemamSlov

vacsina kadernikov to vyhadzuje do kosa.....samozrejme ak mas dlhsie vlasy a ides na kratko tak sa ta moze spytat ci chces tie vlasy so sebou, dlhe vlasy sa odkupuju na parochne tak mozes na tom zarobit :), samozrejme nemozu byt napadnute vselijakym hmyzom

autacek

Odstraňování odpadu: Pevný komunální odpad, včetně ostříhaných vlasů, je denně z provozovny odstraňován.

Ostré jednorázové pomůcky /čepelky břitev – jsou-li používány/ jsou uloženy v pevnostěnné uzaviratelné a spalitelné nádobě a likvidovány jako nebezpečný odpad /viz smlouva o likvidaci nebezpečného odpadu/. Papírové jednorázové pomůcky, popř. ostříhané vlasy, které byly kontaminovány biologickým materiálem, zvláště krví, jsou uloženy odděleně /v uzaviratelné spalitelné nádobě/ a likvidovány rovněž jako nebezpečný odpad.
Doplňuji:

  • delší vlasy se dají též využít na výrobu paruk a příčesků,
  • jiné využití ostříhaných vlasů může být například i jako odpuzovač nevítaných kun z půd a kůlen, kdy vlasy uložíte do punčochy a mělo by to zabrat – bohužel to ne vždy funguje.

terry

Hygienicky je vhodí do odpadkového koše a následně do popelnice.

bolak

Na to ani nechci pomyslet..

Lucijej

Na co? Že se Michal nechá ostříhat a ty si pak koupíš tupé z jeho vlasů?

bolak

A dám si je do vzduchotěsný plastový krabičky co mi zbyla po rodinným balení jogurtů danone a vždycky před spaním odendám víčko a budu si k nim čichat.

briketka10

a budou voňet po vanilce jóóó :DDD

bolak

až budu mít čas, napíšu sbírku o 12ti básních, něco jako Kája Hřeben Pampelišku, ale bude to mít 97 stránek a bude to celý vo michalovejch vlasech..

terry

A, prosím, mohl bys aspoň 1 sloku věnovat některému mému vlásku :D ?

bolak

jedině když bude nastřelenej vod michala