dust8

Co byste si nikdy neoblékli na sebe a proč?

Nejlepší odpověď
cappuccino

Haremove kalhoty. Zenske, co je nosi, mi v nich propadaji, ze maji zadek jako slon:)

Další odpovědi
Filip84

Lodičky, šaty, minisukni, sukni, dámský „mini“ kilt, dámský kilt, podprsenku, kalhotky, co mne, teda, napadlo.

Proč? Vypadal bych v tom blbě. 🤷‍♀️

Rokio

Určitě ne dámské růžové šaty, minisukni nebo tanga. Vypadal bych pak jako homosexuál.

Arne1

To moderní oblečení které je nejvíce „in“.
Tedy buď to je oblečení jako pro bezďáka, nebo to jsou holé kotníky skoro po kolena a holé kdo ví co ještě.

Lurius

Svěrací kazajku, protože není pohodlná

hippeace

Klasickou čepici typu „kulich“ v dětství mi je všichni nutili, mám k nim odpor.

Tomadollar

Oblečení pro ženy, vypadal bych blbě. Jinak úplé kalhoty – je to nepohodlné

Věštibull

Příspěvek smazán administrátorem.

Věštibull

Příspěvek smazán administrátorem.