zoyulka

co byste dělali?zmizí vám kabelka ve které ste měli mobil a klýče

nikde ta kabelka neni a nikde ste nebyli byli ste pouze doma nikde jinde,mobil je nedostupný a doma nikdo nikde a zavolat taky nemůžete a dostat se s baraku taky ne

Odpovědi
anonym

nenapsal bych Klýče, ale klíče :)

Ella

no, v první řadě bych klÝče nikdy neztratila, protože taková věc neexistuje…

pokud jsem byla jenom doma, tak musí být kabelka někde doma… co bych dělala? nic, zůstala bych doma, dokud by nepřišla domů mamka a do té doby bych všechno prohledala… ale jelikož mám kabelku položenou v předsíni, klíče v ní a mobil na některém stolku anebo v kabelce či v kapse bundy, tak je to pouze teoretický problém pro mě…

venkovan

Naštěstí kabelku nenosím.
A podívej se pod křeslo a nebo pod tu bundu na věšáku.
Doplňuji:
A že by nebyla kamarádka na e-mailu aby zkusila několikrát za sebou krátce prozvonit?

honza19hk

tohle by mě netrápilo,horší je kdydž stratíš papíry a musíš jezdit.to je větší problém.
A jinak mobil bych si koupil jinej a dveře bych vyrazil,nebo do baráku vlezl jinudy. jinak dveře ti otevřou hasiči nebo zámečník.V tomhle bych problém nehledal.

ReHu

Vzala bych si učebnici češtiny a učila se do té doby, než někdo přijde. Ten tě pak vyzkouší a společně vše najdete.

hanulka11

možná zase fantazíruješ ,jako vždy