Avatar uživatele
Kapor

Čo by ste vyrobili z PET fiaš láhví???

Ako by ste viužili PET polyetilenteref­talat keby ste mali projekt, technologiu a dost financnych prostriedkov ???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? magicm18, anonym, poa.li před 4855 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

asi něco takového
http://bydleni­.idnes.cz/argen­tinsky-umelec-postavil-dum-i-nabytek-z-pet-lahvi-pds-/architektura­.asp?c=A090925_­104026_architek­tura_web

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Já, mít technickou hlavu a dost kuráže, postavím si z nich domeček. Naplnit flašky izolačním a nehořlavým materiálem a najít vhodnej spojovací materiál, máte barák za vcelku levnej peníz, jen s hromadou práce. Ale spoustu práce stojí i normální stavba…
Když si vezmu, co se mi neustále válí v pokoji prázdnejch petek, tak si myslím, že už bych dávno materiál na domek měla, kdybych si je dávala stranou :o)
Doplňuji:
poa-li: i to už tady bylo :o) http://bydleni­.idnes.cz/muz-milujici-svobodu-postavil-plujici-ostrov-stacilo-mu-100-tisic-pet-lahvi-1uk-/dum_osobnosti­.asp?c=A101018_­171432_dum_osob­nosti_web

Upravil/a: Terryle

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
poa.li

Napadá mě nějaké plavido…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

No pán je sice šikovný, ale na druhou stranu je to strašné. Já nevidím důvod proč zaneřáďovat přírodu stavbami z PETek. Takže u mě je to jasná volba. Po vypití zmačkám, ev. pošlapu a šup s nimi do kontošu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Nevím co bych vymýšlel, když je již mnoho výrobků z PETek na trhu. Oblečení, jak spodní tak svrchní (prakticky od kalhotek, slipů přes trička, košile, svetry, kalhoty až po bundy a kabáty), koberce do aut, geotextilie atd.
Jestli, kdybych měl dost peněz, tak bych zavedl sběrná místa PET lahví přímo u obchodů a aby byly zálohované. Sice PETky na zálohy už u nás byly, ale obchodní lobby se to povedlo zrušit.
Nicméně třeba naše vláda jednou bude osvícena a vytvoří podmínky aby tyto lahve byly na zálohu a nemusely se tak válet v rybnících, potocích, ve skládkách, spalovnách apod.

Zdroj: život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kulichuck

Jestli jich máš dost tak vor, nebo neco na ten způsob 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek