Viktorie II.

Co bude s ruskými zbraněmi které vlastní Ministerstvo obrany, potažmo stát?

Odpovědi
Kepler

Většiny se už zbavilo, protože zastaraly nebo nevyhovovaly zvyšujícím se požadavkům. Některé šly doslova do starého železa (obrněné transportéry, tanky), něco se prodalo do zahraničí. Dá se očekávat, že tenhle trend bude pokračovat. Mmj. i z toho důvodu, že by měly být kompatibilní s výzbrojí NATO.