22aa

Co bude můj táta a já hrát? Pool live tour v březnu bude ukončen?

Dobrý den.
V březnu bude problém.
Píšou že s lítostí budou chtít ukončit kulečník na duelovkách nejen na duelovkách ale i na fb.
Budou 31.01.2019 ukon­čovat všechny platby a kolem března to budou chtít ukončit celý.
Prosím nevíte co má táta hrát na pc? Umí jenom jednouuchý hry na pc.
Pokud složitější tak na PS4 ale nejde cracknout. Pokud nemá kazetu tak nemá co hrát táta bude chrápat a já radši sám půjdu do blázince. S toho jsem zešílenej a nebudu mít hrát co hrát. Pošlu screenshot. Prosím Nevíte co má hrát táta + já? Je to výmečně to samý z důvodu ukončení hry která nebude existovat. Děkuji. 22aa.

Odpovědi
Odpovedi18

Zkuste poker

nyjono

Člověče nezlob se?

mosoj

Spravila by to lopata a krumpáč. Snad víš co to je.

22aa

Pošlu stažený soubor na ulož.to
https://uloz.to/!mMC81h0­2OA8G/2019-01-22-1-png

22aa

Stačí soubor stáhnout

22aa

No jo vlastně. Táta dlouho neměl pokera.
Za druhé člobrdo hehraje.
A za třetí táta na práci s krumpáčem nemáme zahradu.
Můžeme moc tím pádem zahradu koupit ale my mápe panelák. To by nám správce dal.