Čím zlikvidovat mšice?

Letos se mně na zahradě objevilo obrovské množství černých mšicí, které doslova likvidují různé kytky a keře. Přípravků na jejich likvidaci je hodně, ale co podle vás zabírá nejlépe?

Nejlepší odpověď
vito

Účinný je podle mého názoru přípravek Mospilan – přečtěte si určitě pořádně návod a pozor na ochranné lhůty u ovoce.

Další odpovědi
Jena

postřikal bych to Mospilanem…

Luciefie

Berušky rády požírají mšice:)

Beruna

nejúčinnější je asi Decis.

Drtilek

mšice je postrach zahrady sou na spodkách listu tak že nakažené listy ihned zničit jinak postřiky ale mšic sem se nikdy nezbavil můj děda říkal že jedině podpálit zahradu : )