Heřman

Čím vším může být zpomalený internet a PC. Nemyslím dohromady ale každý zvlášť.

Nejlepší odpověď
kubimi

Nejčastěji tím, co se nachází mezi klávesnicí a židlí.

Další odpovědi
NotFound

Zpomalené PC

  • plné disky
  • fragmentované disky
  • „nepořádek v systému“ – problémy s registry a ovladači
  • zbytečně spuštěné aplikace při startu
  • zbytečně mnoho nainstalovaných aplikací
  • adware (reklamní aplikace, toolbary)
  • problematická aplikace (špatně nainstalovaná, nestabilní)
  • spyware a viry
  • dosluhující hardware

Internet:

  • pomalé připojení (agregace, fup)
  • pomalý router – nestíha obsluhovat počítače v síti
  • spyware a viry – využívají občas počítač k rozsílání spamu či jiným nekalým aktivitám
  • bežíci peer-to-peer klient (sdílení přes torrenty, DC++)
  • pomalý systém (prohlížeč nestíhá zpracovávat příchozí data)

Programy na pročištění PC

  • TuneUp utilities (30denní zkušební verze)
  • Ad-aware, spyware terminator, nebo jiný antispyware (ad-aware doporučuji po proscanování PC odinstalovat)

hanulka11

tak jsem zvědavá na odpovědi, máme doma 2 pc pevné…manželův jde hrozně pomalu |/při zapnutí čeká třeba i 20 min než naběhne .....a pak má vše hrozně zpomalené…načítání každé stránky trvá i několik minut …

můj pc běží dobře.....