maruš

Čím přikrýt (schovat) betonovou desku septiku?

Jak schovat nevzhlednou betonovou desku jímky? Něco na ni položit? Ale aby se neničil beton. Zatravnit nelze.

Odpovědi
Kepler

Dal bych tam umělý trávník, není to moc drahé a ničemu neuškodí.
https://search­.seznam.cz/?q=um%C4­%9Bl%C3%BD+tr%C3%A1vn%C3­%ADk&oq=um%C4%9­Bl%C3%BD+tr%C3%A1vn%C3%AD­k&aq=-1&sourceid=szn-HP&su=k&sgId=9-JA9iCu4VP0hJu­cuRPh4hwoknpMkSpMzi­ZaYGzNzL%3D%3D

nyjono

No … a jak je velká? A kde je umístěná?
Dovedu si na ní představit ty velké květináče. Jsou široké i 40 cm, hluboké i 50 cm, čtvercové, obdélníkové a tak tam mohou být téměř jakékoli květiny. Třeba kany, denivky atd.