kessi

Čím namazat uzdu?

Dobrý den, ráda bych něčím namazala-změkčila uzdu něčím jiným než speciálním mazáním na kůži?

Nejlepší odpověď
kapka

My to vždycky mazali obyčejnou Indulonou.

Další odpovědi
Drap

Jakýmkoli tukem či olejem. Občas na podobné věci používám olej na šicí stroje, Dříve se dost často používal lůj.

kamila44444

Buď nějakou mastí např. indulona klidně i olej ale to dlouho trvá než to zaschne a pak je to mastné. A nebo si koupit na to nějaká balsám. Podívejte se…

Zdroj: http://www.equ­isboy.cz/sedlo­ve-doplnky/

janek66

Modrou Indulonou.Ta nezklame.