Avatar uživatele
ptáč

Čím jste překvapili pokladní, prodavače?

Já nákupem devíti rohlíků, když se ptala kolik, řekl jsem 9. Pokladní tomu nemohla uvěřit, přepočítávala je 2×.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, redy, briketka10, JájsemRaibek před 3083 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

V pátek jsem po delší době navštívil perfektně zásobenou prodejnu masa a uzenin. Když mne prodavačka oslovila jaké mám přání, smutně jsem odpověděl: „děkuji, jen se kochám a zírám co všechno mám zakázané“. Mladá paní se od srdce zasmála.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Když jsem se při placení zeptal zda berou karty a po kladné odpovědi jsem z kapsy vytáhl balíček karet prší :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Běžně nakupuju 7 rohlíků – a pokladní se nediví…
😉
Naposledy, zřejmě, jsem prodavače překvapil tím, že jsem chtěl něco, o čem zpočátku tvrdil, že si můžu vybrat a po prohlídce regálu mi řekl, že to nikdy neměli…

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, marci1 Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tím, že jsem nakoupil 10 másel, ale naúčtovala mi jenom jedno a tak byla při předávání kasy určitě nemile překvapena!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

jednou nám v hypermarketu chtěla jedna při nákupu vrátit o 1000,– kč víc a když jsme jí to řekli tak na nás koukala jak na svaté :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Vždy, když už u vchodu pozdravím Dobrý den 😁
a poté řeknu Na shledanou.

Tak nás to naučila teta, když jsme byly malé
v jednom malém městečku tak zdravila už od
vchodu třeba i větší prodejny na Slovácku je to
tak zvykem, ale u nás ne koukaj na nás, jako
na blázna, kterej spadl z jahody na znak 😁

Tady v Čechách se lidi k sobě takto uctivě prostě
nechovají a chovat nikdy nebudou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Většinou nemile,když se hned za pokladnou dívám na účtenku a je tam něco vícekrát,než by mělo být. A pozor,není to výjmečné a dělají to asi schválně při větších nákupech v hypermarketech. Ono naúčtovat dvě pomazánkové másla místo jednoho je celkem k překousnutí,ale stalo se mi,že mi naúčtovali dvoje tenisky místo jedněch.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Já osobně se snažím pokaždé být maximálně milí a laskavý. Jelikož si myslím, že nemají lehkou práci a mockrát denně se nesetkají se slušností. Pokaždé poděkuji a popřeji hezký den, či zbytek dne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Když řekneš,že chceš 7centimetrů salámu je taky k udivení.
Nebo to vepřový koleno bez kosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ničím. Chodím do obchodu nakupovat, ne zdržovat pokladní, druhé i sebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

jako pokladní jsem několikrát sama sebe překvapila tím, co všechno dokážu od zákazníků snést :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jugare, copak není vepřové koleno bez kosti? Blbý řezník, potažmo prodavačka!

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava