poa.li

Čím je způsobeno, že si někteří lidé i v dospělosti pletou pojmy pravá – levá? Díky

Nejlepší odpověď
VampGirl

Mě se teda doteď stává, že si strany pletu a mám okolo sebe dost lidí, kterým se strany pletou také. Pomatená ale rozhodně nejsem.
Čím to je bohužel netuším.
Doplňuji:
Hanulko11, když jedu autem, tak přece VIDÍM, kam jedu a nemusím si uvědomovat, jestli zrovna zatáčím vpravo nebo vlevo. Některým lidem se prostě strany pletou a přijde mi nevhodné, nazývat je pomatenci.

Další odpovědi
hanulka11

tak s tím jsem se ve svém životě ještě nesetkala

možná někteří..... pomatenci
Doplňuji:
Vampgirl a máte řidičák? Asi bych vás nechtěla potkat na silnici.

zmimi

Mě se to někdy stane,možná je to tím,že jsem levák.

venkovan

nedivím se – mnoho let jim říkali že ta pravá cesta je do leva, teď zas, že do prava.