Cigarety zpomali spalovani?

Bojim se ze kdyz clovek zacne kourit a pak prestane ma pomalejsi spalovani?a zacne tloustnu i presto ze ma stejne mnozstvi jidla jako predtim??dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
kenyrts

z vlastní zkušenosti vím,že to funguje takto:když přestanete kouřit,tak kdykoliv máte chuť na cigaretu tak místo ní si vezmete bonbón,nebo kousek sušenky apod. ono se to za takový rok pěkně nasčítá v podobě několika kilgramů navíc.kdyby jste dál kouřili,tak si zapálíte a žádné pamlsky nepotřebujete­.nehledě nato tak bez kouření máte daleko větší apetit a při stjném pohybu jako dosud je výsledek nasnadě.

Další odpovědi
klaforan

mohu vám doporučit přestat kouřit bez zbytečného stresu se zvýšením hmotnosti. Důležité je jíst často nízkotučná jídla,hodně ovoce a zeleniny, dodržovat pitný režim až 2l vody denně apravidelně cvičit.

Zdroj: má hlava

alenka901

Proti kouření zázračně působí CHAMPIX, ale někteří lékaři ho nepředepisují, protože ho neznají