hard work

Chutná Vám více Coca-Cola, Pepsi nebo Kofola? a McDonald's, KFC nebo Burger King?

Mě chutná nejvíc Kofola, pak Coca-Cola a nejméně Pepsi.

McDonald's mi chutná více než KFC a v Burger Kingu jsem ještě nebyl, takže nemůžu srovnat. 🙂

Nejlepší odpověď
Disraeli

McDonald's a spol – tam vůbec nechodím. 😅

Dřív byla Pepsi nejlepší. Ale od té doby, co změnili složení (před pár málo lety), se podstatně zhoršila i chuť. Takže Coca-Cola.
Ale všechno jsou to přeslazené sra_ky. ;) Obecně nezdravé.

Další odpovědi
da ny

Z uvedených nápojů mi ani jedno to „swinstvo“ nechutná.
Výrobci už všechny tyto nápoje zkazili. A o ta „rakovinotvorná“ šidítka, v podobě
umělých sladidel, mi nechutnají (v ničem).
Ještě před pár lety jsme, ještě, jen my a Němci, v Evropě, sladili Colu cukrem.
Po změně složení nápojů a „zero“ cukru, kcal, se to nedá pít.....
Coca-cola, výjimečně jen při střevních potížích. „protáhne trubky“
a na čištění odpadu či WC, je dobrá.
2× v roce KFC, 1× McDonald's, je až až (když už to musí být).
Ať si ty šmakulády, pravidelně konzumuje, kdo chce. Když ho nezajímá
vlastní zdraví, ať si ho huntuje 😉

Nezajímavá ptázka, neustále se opakující…

paul1

Občas si dám Kofolu, Coca-Cola, nebo Pepsi jsou moc sladké.

Emefej

Nechutná mi ani jedna z uvedených laskomin.

Filip84

Gringo žrádlo nejím, takže nechodím ani do KFC, ani do BurgerKingu, ani k McDonald´s.

Kofolu a Coca-Colu nepiju – je v nich kukuřičný sirup (fruktoso-glukosový sirup), já je nesnáším. V Pepsi není, ale že bych ji preferoval, to nemohu říct.

jirka F

Nesouhlas s Dany jak se o nealkoholickém nápoji Kofola. Povídá „Když ji miluješ není co řešit“.

cappuccino

Je videt, ze reklama na tyto vyrobky je dobra! Proto si mladez mysli, ze bez McDonalda a Coca-coly se nenaji a nenapije. Je to holt modni zalezitost!
Pro nekoho je zase rizecek nebo svickova od maminky neprekonatelna!
Ale na to si musi prijit kazdy sam.
Nemam nic proti McDonaldovi ani proti obcasne konzumaci Coca-Coly. Ale primarne je nevyhledavam.

Dochy

Z toho vyjmenovaného upřednostním kofolu.
Z řetězců: Burgra moc neznám, u KFC a u Meca mám vytipovaných pár menších „svačinak“ kterýma lze rozumně zahnat hlad. Ale ve velkém je nevyhledávám, pozažuju je za zbytečně drahé s ohledem na hodnotu toho co tam lze dostat.