qwert7

Chtěli byste, aby se v České republice konaly Letní nebo Zimní olympijské hry?

Jaký máte na to názor?

Nejlepší odpověď
anonym

no vzhledem k tomu jak je naše republika zadlužená a jak dopadly olympijské hry v Liberci tak asi né,je potřeba důležitějších věcí,kdyby finanční situace u nás vypadala jinak tak ano

Další odpovědi
Miroslavst

Spíš bych položil otázku jinak. Máme na to?
A pokud i v případě dotací, které bysme na to dostali, nezpronevěříme je jak je u nás zvykem?

ReHu

Asi ano, ale záleží ve kterém roce, neb si myslím, že tady na takovouto akci nebudeme připraveni ještě pěkných pár let. Nebo genarací ☹?
Možná bude lepší si někam zajet.

hanulka11

Myslím,že každá země je ráda když může hry uskutečnit ,ale finance..... by to byly zase vydané peníze , které budou někde chybět .

kapka

V Liberci se jednalo o Mistrovství světa v lyžování /2009/ 🙂 Jinak souhlasím s Burakem a ostatními, že velkým problémem při pořádání olympiády by byly peníze, které prostě nejsou.
Ještě k tomu MS, asi jsem nebyla sama, kdo tuto akci vnímal jako jeden velký trapas. Liberec byl nachystaný na davy návštěvníků a pak kde nic tu nic. Ulice byly plné jen odklízečů sněhu.
Ani místní se nijak nehrnuli podívat se na závody za předražené vstupenky.