ChrisMerr

Chtěla bych světlejší barvu, ale nemůžu si je odbarvit atd..

Dobrý den.. chtěla bych světlejší hnědou, ale mamka mi to nechce dovolit.. proto sem si je chtěla odbarvit octovou vodou (někde sem slyšela že to jde) funguje to ? a ještě mám tmavě hnědou, ale nelíbí se mi, dřív to byla černá .. ted bych chtěla světlejší.. můžou se vlasy obarvit šamponem a zároven tam trocha tý barvy zůstane, nebo jedině barvu .. musim nějak aby to nešlo moc poznat .. a ještě jeden dotaz.. mám vlnité vlasy a proto si je musim žehlit.. vlasy mám kvůli tomu zničené a jako vlnité vypadají ještě hůř .. poradte mi prosím něco aby byli zdravé, pak se prý i mín kroutí .. předem díky

Nejlepší odpověď
tojsemjá

http://www.om­lazeni.cz/zes­vetleni-prirodnich-blond-71-42616-0.html
Ale já bych se na to vykašlala.
1)nechcete to o moc,aby to nebylo poznat.Když tomá být tak malilinko,tak to snad ani nemá cenu..
2)máte je zničené kvůli žehlení.Tak proč je ničit ještě víc?
3)co melír-když už to musí být