tedrazice

Chtěl bych si udělat z fotek film ,ozvučit ho vl. slovem a podkreslit hudbou, Jaký prog. mám použít? Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Na to stačí Windows Movie Maker (součást systému Win), zvuky musíš mít v PC také (stejně jako obrázky jednotné velikosti) předem připraveny – třeba mp3, pomocí programu Audacity (je zdarma – upravuje, mixuje atd.).
Zkušenost, také tak videa vytvářím

Další odpovědi
Hlada

Několik tipů:
DVD Slideshow GUI
Photo Slideshow Creator
Ashampoo Slideshow Studio HD
AquaSoft SlildeShow Studio
AquaSoft SlildeShow Ultimate
Magix Slideshow Maker

Děda Louda

Šikovný prográmek je také PhotoStory. Jednoduchý, česky a zdarma.

P.T.

Nepamatuju si jestli WMM dělá i HD videa, ale myslím že ne. Pro zachování vysokého rozlišení fotek doporučuju něco lepšího – Pinnacle, Adobe, Sony Vegas Studio.

Před 2mi lety jsem ve WMM dělal slideshow z fotek a na telce (ne CRT) to vypadalo hrozně. Všude fragmenty, pixelizace, rozkostičkované hrany, kontury, málo čitelné detialy, znatelné chvění v obraze.