SajmonModer

Chtěl bych si pořídit kočičku. Můžete mi poradit kterou?

Chtěl bych nějakou, která je hodná, moc neskáče, netahá za nic, je mazlivá a poslušná.
Doplňuji:
jami155: To jsou ty Britské, takovou bych chtěl.

Nejlepší odpověď
anonym

Tuhle má kolegyně,jako kotě byla hned tam a hned támhle,je krásná, ,jmenuje se Tabita,ale dali za ní 3000,–.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/images?hl=cs&sou­rce=imghp&biw=1280­&bih=709&q=brit­ska+modra+koc­ka&btnG=Hledat+o­br%C3%A1zky&gbv=2&aq=f&a­qi=&aql=&oq=

Další odpovědi
ReHu

Každé kotě je hodné, ale skáče, tahá za různá lákadla, protože si chce hrát a jsou to mazlíci.
A poslušná?? Kočky jsou hodné a jsou své. Poslušný je pes, když si ho vychováš.

GM

Je mnoho druhů krásných ušlechtilých koček, ale podle mne jsou nejlepší úplně obyčejné micinky – tedy obyčejná Kočka evropská. Poslušná kočka nikdy nebude, není to pes. Kočku musíš umět přijmout takovou, jaká je, potom je soužití s ní nádherné. Je to tvor, který ti dovolí spát s ní ve tvé vlastní posteli a bydlet s ní ve tvém vlastním bytě. Potřebuje lásku a toleranci a hodně pozornosti.

dědapetr

Můžete si vybrat

Zdroj: http://jamis-kocky.net/ple­mena.html

BENYTA

Ta, kterou popisuješ, je plyšová…
Před týdnem jsem se ujaly již třetího kocourka, právě je v pubertě, mamku kouše, mě ne, protože na něj syčím, když zlobí.
V každém útulku by sis vybral, většinou po kastraci, tudíž i zklidněné.

dougie

Mainská mývalí:)
Takto vypadá: http://www.canis-minor.estranky.cz/

BENYTA

GM, popsala jste je úžasně…