lukas.lukas

Chtel bych si koupit kreatin, je mi 15 let ale mamka mi to nechce dovolit, normalne chodim do posilovny.

Jsem moc hubenej a chodim do posilovny cca Rok.Svaly jsou videt jenom jak zatnu ruku.Mamka mi nechce dovolit kreatin, nevim proc, neni neco podobneho, nebo nevite jak to nekde zadarmo sehnat ?

Predem diky.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ani se mamce nedivím- v tvých letech …teprve dospíváš a tělo se teprve tvaruje .Cvič dál a časem se svaly utvoří.

Další odpovědi
Lakeysha

Dyk je ti 15! jsi ještě dítě! posilovnu si navštěvuj, ale dej svýmu tělu čas se normálně vyvinout!

mosoj

Žádná tragedie. Posiluj a zvyš příjem bílkovin. To ti matka určitě dopřeje.

http://www.vse­okulturistice­.cz/zdroje-bilkovin-v-potravinach_65

Jashin

Nic není zadarmo ;)
Kup si gainer na objem cca za 300,– a máš to..

MrGandy

Pokud jsi jenom hubenej a pravidelně cvičíš, tak nepotřebuješ kreating, ale jídlo. Pořádně jíst a to pořád… (na netu najdeš desítky podobných případů a 2 nejčastější problémy jsou: 1. S jídlem za 2. Špatně cvičí). Přečti si o tom… Hlavně musíš pořádně jíst.