Chtěl bych se zeptat co posilovat, nebo co dělat, abych měl vyšší výskok.

Nejlepší odpověď
hanulka11

posiluj nohy ,aby ses mohl pořádně odrazit

Další odpovědi
Demka

Řekl bych nohy, chlape!

tom004

Sportovci,hlavně hokejisté, používali při trénincích pás,který si zapnuli kolem pasu,a do něj vkládali různě těžká závaží.Něco podobného,jako se používá při dostizích na dovážení žokejů.Se závažím běhali,skákali,a ostatně, další využití je jasné.

Leilisek

Na zvýšení výskoku pomáhá hlavně skákat. A mít „vytahaný Achillovky“. Takže si dej nějaký překážky vysoký pár desítek cm a přeskakuj je. A na protažení Achillovek je dobrý, když si stoupneš třeba na lavičku nebo na schod na špičku a spustíš patu dolu a tlačíš.