Calimë

Chrome odmítá stahovat z UložTo, jaká je příčina?

Stahování normálně jde, takže například fotky z facebooku nebo titulky z nějakého serveru jdou stáhnout, ale z UložTo nic… Zkoušela jsem jak soubor, tak i například logo, ale Chrome napíše: „Soubor je nejspíše škodlivý“ a možnost pouze „Zahodit“. Čím to může být? Jak problém odstraním?
Doplňuji:
na FireFoxu stahování funguje (teď jsem na to přišla), ale ráda bych stahovala z Chrome, protože stahuje rychleji

Nejlepší odpověď
Bedy

Pochybuji, že Chrome stahuje rychleji – prohlížeč má zanedbatelný vliv na rychlost stahování – co rychlost stahování ovlivňuje nejvíce, tak je to rychlost Vaší linky a vytíženost serveru.

Připojím se k názoru badiska – nedoporučuji používat Google Chrome – sleduje aktivitu svých uživatelů – odesílají se data o tom, co stahujete, odkud to stahujete či jaké stránky navštěvujete. Proto doporučím používat ten Firefox, eventuálně SRWare Iron nebo já osobně již nějakou dobu používám Internet Explorer, který tímto mohu doporučit.

Na stahování z Uloz.to je lepší používat nějaký stahovač, já osobně tedy používám FreeRapid Downloader, ale jDownloader je též výborný.
Doplňuji:
Jinak je také možné, že ten soubor je opravdu škodlivý – Google Chrome si v detekci nebezpečných souborů vede poměrně dobře, byť za nejlepším Internet Explorerem ještě docela zaostává.

Další odpovědi
badisko

Nepouzivej google chrome …ale mrkni tady SRWare Iron http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/on-line/srware-iron/ je to stejny prohlizec jako google chrome …stejne svizny ale na rozdil od google chrome nespehuje uzivatele a neposila data na servery google …
PS;pokud pouzivas ulozto.cz casto nemas kredit a nebavi te cekat nez se stahne soubor aby jsi mohla stahovat dalsi tak ti doporucim JDovnloader ..facha na vsechny tyto servery …jako je sharerapid edisk.cz rapid share ..taky na youtube.com a dalsi ..ten zase tady .. http://www.slu­necnice.cz/sw/jdow­nloader/

Majkl95

Chrome je úplně na nic :D to je tak pro totální lamy :D zkus firefox nebo explorera :)

iceT

Zdá se,že nejsi sama,mě to dnes dělá taky,ale příčinu neznám.

danyy

Mě to chrom neděla takže nevím ale zkusil bych jiný prohlížeč

Calimë

prosím, tohle mě štve už delší dobu… na něco se zeptám, a hned se objeví odpovědi, které vůbec neřeší daný problém, jako např. „tak přejdi na jiný prohlížeč“ . prosím, zamyslete se, než něco takového napíšete

arygnoc

ale je to pravda.

chrome patrí gúglu a gúgl dnes (28. 10. 2013) spustil službu na skoroblokovanie stránok ako je uložto (vo vyhľadávaná ich zobrazí, ale neumožní prechod na ne), a neumožňuje sťahovanie z nich.

Problém sa dá odstrániť používaním INÉHO prehliadača a byť odhlásený zo všetkých služieb gúglu.

PS:
uvedomte si, že odpoveď „toto alebo ono nedoporučujem používať a to preto a preto“ je odôvodnená a nie preto, aby vás „naštvala“. Práve naopak, TAKÁTO odpoveď RIEŠI problém – nepoužívajte konfliktný software.

chrome skutočne JE prehliadač, ktorý vás doslov špicľuje.

pokiaľ si myslíte, že vás nejaké odpovede štvú, neklaďte otázky.

badisko

jsem nad tim pemyslel a mohu doporucit to same … prejdi z toho zmetka na jiny prohlizec …:D