Lurius

Chodíte sami do restaurace?

Já byl sám v restauraci (pizzerii) jen jednou za život.

Nejlepší odpověď
redy

Jéé a proč ne? Když nejsem u babčiny, tak skočím na oběd nebo věčeři.
Najím se a padám 🙂
Jenže nechodím furt, víš proč? Protože nekradu 😉

Další odpovědi
ptáč

Kdo, já?

marci1

Samozřejmě. Není to tak často. Většinou je nás více. 🙂

milablond

Obcas. Zpocatku mi to bylo divny, pripadala jsem si jak nejaka kontrolorka, nevim proc :D Ale ted uz v pohode. Lepsi nez se osidit nekde na stojaka nebo si koupit bagetu…

bububabu

Kdyby venku mrzlo a nejel mi autobus tak určitě ano :)

cochee

No a? Téměř po každé ranní a odpolední zajdu na jedno a na kafíčko. Jdu sám a pokud tam někdo známý už sedí nebo nesedí, vůbec neřeším, aspoň podřístám s holkama co obsluhují, mají-li na mě čas; posedím, vypiju a alou domů.

lota

Ano, ani mi na tom nepřipadá nic zvláštního.

garwa

Sama jsem v restauraci ještě nikdy nebyla a ani tam sama neplánuji. S přítelem chodíme ale a oblíbenou máme jednu v Praze http://www.la­sadelitas.cz/ Zajděte někdy, nebudete litovat 🙂

Marin

jasan, jsem vegetarian a mam takove oblibene bistro na praze 4 takze skocim najim se a sup do prace, u dobryho jidla ti cas utika lip