zjentek

Chodíte po zahradě se solničkou v kapse?

teď, když všechno zraje…

Nejlepší odpověď
gecco

Ne – preferuju zeleninu vychlazenou – a solničku mám hned vedle lednice…
😉

Další odpovědi
anonym

Jako malý kluk na prázdninách jsem měl sůl jen tak v kapse a chodil na družstevní rajčata a okurky. A dnes tu solničku opravdu na zahrádku beru, nejlepší je po ránu.

štamgast

A proč? Jako na slimáky?

ReHu

Já ne 🙂.
Buď slupnu rajče jen tak nebo jak píše gecco. Vychladit a pochutnat si.

anonym

štamgast, copak slimáci zrají v období sklizní?