mudrc

chlapeček 16 měs.každé dítě stejného věku rád líbá-nebude mít následky ?

na hřišti při seznámení rád líbá děti -chlapečky-je to normální ?

Nejlepší odpověď
Deli

Maximálně při tom chytí od jiného dítěte rýmu 🙂

Další odpovědi
hanulka11

Je prostě kamarádskej ,asi se s ním doma hodně líbají a taky co doma vidí tak dělá -nevidím v tom nic špatného.
Až bude mít víc rozumu nebude to dělat …tomu věřím

Sea

suohlasím, v tomhle věku jen opakuje, co vidí jinde, doma tatínek políbí maminku, klukovi se to líbí, tak to zkusí na hřišti 🙂 rozdíl mezi dětmi samozřejmě nedělá, takže pokud se vyskytli jen kluci na písku, tak to zkusil na ně 🙂 z toho určitě vyroste a určitě bez následků, nebojte 🙂
Doplňuji:
doplněno: určit pohlaví jiného dítěte či člověka začínají děti vědomě tak ve třech letech 🙂 takže klid

terry

Jaké následky máš na myslí? V tomto věku děti ještě pohlaví nijak nerozlišují.

hawranek

Je to naprosto normální, můj synovec to dělal do tý doby, než začal chodit do školky