smoulinkaq

Poradíte s koupi nového PC?

chci si koupit novy pc za tyden poradite mi? ja ho chci trošku eště silnějši

v počitačech se moc nevyznam. dik

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… dojdi do slušnýho obchodu, a nech si poradit,toto opakuj nejmíň třikrát pokaždý jnde a budeš vědět co …

Další odpovědi
ivzez

Šmoulinko,

vezměte s sebou někoho, kdo PC rozumí,
nebo si nechte poradit v obchodě.

@Rokio, jak tvá rada pomůže člověku,
který se v počítačích moc nevyzná
(napsal jsi radu pro někoho, kdo ví, o čem píšeš)?

Rokio

Při koupi nového počítače jsou nejdůležitější tři věci:

  1. paměť RAM
  2. paměť počítače
  3. grafická karta

Tohle vím přímo od prodejce elektroniky, který se v počítačích vyzná.

Dále si stanov maximální cenu a nakupuj od vybraných prodejců. Věnuj koupi PC trochu času a neuspěchej to.

Rokio

ivzez: Omlouvám se. Chtěl jsem, aby věděla, na které kritéria se má dívat, při koupi nové počítačové skříně. Nemyslel jsem svoji radu zle, nýbrž jsem pomoci. Za svoji nedbalost se omlouvám.

ivzez

To není nedbalost!

Chceš-li někomu pomoci, musíš vycházet z informací v jeho otázce.
Tvou odpověď vnímám jako „snahu blýsknout se“, nikoliv jako snahu pomoci.