Lucule13

Chci se zeptat jak se pozná blížící se menstruace?

mám totiž takový hnědý výtok ..

Nejlepší odpověď
kropitko

Tady je docela pěkný článek,,
http://www.na­seinfo.cz/clan­ky/zdravi-a-pece/sexuologie-urologie/anti­koncepce/menstru­ace/predmenstru­acni-syndrom-a-menstruacni-symptomy jinak já to na sobě poznám na 100% bolí mně prsa, mám děsnou žravou, roste mi břicho a jsem děsně protivná a kdyby náhodou se nic z toho nedělo, tak se mi stačí podívat na noční oblohu a pokud měsíc dorůstá do úplňku, tak je to jasný.
S tím hnědým výtokem pozor, mohlo by se jednat o nějaký zánět, pokud menstruace nepřijde, tak se obraťte na vašeho gynekologa.

Další odpovědi
ppgm

Zabarvený výtok může být předzvěstí menstruace.

Angie

nebo také trochu nafouklé břicho..

Džuls

Inak, dievčatá, ženy- ja nikdy neviem, kedy menzes dostanem 🙂 Úplne bez srandy som za cca 11 rokov, od kedy to mám, nemala absolútne žiadne vedľajšie účinky- nič. Ani pred, ani počas. Ale ten výtok môže byť signálom toho, že to už príde 🙂