Avatar uživatele
Ryboun

Poradíte, co mám dělat s nefunkčním tabletem?

Víte, asi před týdnem jsem si koupil tablet, ale zjistil jsem že je to šunt, hned jak jsem přišel domů a vyzkoušel to. Je úplně nový, ale je nefunkční. Seká se, je nefunkční a je nekvalitní. Pokaždé když si chci zahrát hru, tak se mi to vždycky seká a nefunguje to, je to prostě ten tablet krám. Stál 800 kč a jak je známo, levné jsou vždycky nejhorší. Samozřejmě že je z obchodu s mobily a je nový, ale že jsem koupil zrovna takový šunt, tak to jsem nevěděl. Nechápu o co jim jde? a že jsem jim ještě na to skočil. A že si dovolili vyrobit takový šunt, no to je fakt děs! Na nový tablet už peníze nemám. Chci se vás tedy zeptat, co ted dělat?

Původní
Chci se zeptat, co mám dělat? nefunkční tablet

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Cenobita před 2770 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Reklamovat, nic jiného dělat nemůžeš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Jsou to hry, nainstalované od výrobce? Pokud ano, a nefungují jak mají, reklamuj. Pokud sis hry nainstaloval sám, tak možná jejich nároky přesahují výkon tabletu a s tím nic nenaděláš. Může to být levný tablet, určený jen pro jednoduché úkoly – e-mail, web, čtení e-booku…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Cenobita

Zkus obnovit tovární nastavení a neaktualizovat aplikace, v původním stavu většinou ty šunty běhají uspokojivě, mám také takový, ale ne na hry, ale na filmy a na ty se dá koukat obstojně, ty se nesekají.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Máš právo vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodu.

před 2770 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Vrátit do 14 dní bez udání důvodu může pouze při nákupu on-line. Pokud to koupil v obchodě, vracet nemůže.

před 2770 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ryboun

Samozřejmě pro všechny, co to ještě neví, jsem ten tablet koupil za osm stovek a jak je známo, levné jsou vždycky nejhorší

před 2770 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek