Chci prodat auto, které je napsané na otce. Jak mám postupovat?

od otce potřebuji plnou moc ke všem krokům – jak by měla znít?
nejprve s kupujícím uzavřu kupní smlouvu – můžu ji podepsat já s plnou mocí, nebo musí podepsat otec? Kupující zaplatí, auto odveze. Pak na registru vozidel auto odhlásím a do techničáku nechám napsat nového majitele. poté mu pošlu techničák a on si auto na svém registru vozidel přihlásí? Platí se při odhlášení něco a jaké doklady potřebuji?

Díky za info

Odpovědi
cukrar

text plné moci najdete na internetu,
popis jste popsal dobře.
nic ne neplatí.
http://www.registr-vozidel.cz/prepis-vozidel