čubánek

Chci poradit mám si koupit kolo Author

Chci poradit máte někdo zkušenosti s Authorama ? Nikdy jsem Author neuznával protože se platila jenom značka ,ale dneska se dá koupit slušné kolo za slušné peníze tak doporučily by jste mi Author nebo bych měl jít do jiné značky děkují za odpověď

Nejlepší odpověď
Neonka

Mám silniční kolo Author, je lehké, jsem naprosto spokojená.

Další odpovědi
Rocker

Měl jsem MTB Author 3 roky,jezdil jsem často,daleko a nešetřil jsem ho.Byl jsem s ním spokojený,žádné problémy…Kdyby mi ho neukradli,asi bych ho měl dodnes.

ReHu

Já mám také MTB Author a taky spokojenost.