fortin

Chci jet do Georgie. Co si sebou mám vzít?

Kromě pyžama a svého pasu.

Nejlepší odpověď
quentos

Tazatel zadal slovo do sekce Asie, tudíž asi myslí Georgii v anglickém významu – v angličtině se tak říká i Gruzii. K nutným věcem již uvedeným od kolegyň bych ještě snad přidal pořádný nůž na nutnou sebeobranu včetně adekvátního pouzdra…

Další odpovědi
Nuk nuk

Do Georgie? Do toho státu v USA?

Tak tam budete nejspíš v tom pasu ještě potebovat platné vízum, které Vám dají na Velvislanectví Spojených Států Amrických v Praze. Pak samozřejmě budete muset mít zaplacené pojištění na dobu pobytu a cestu.

Pro quentose: Jistě, pravda má tam Asii… :D

georgia

Prezervativ,šampáňo a jahody