Chcete opravný mód pro zdejší otázky/odpovědi?

Mám na mysli tlačítko „Opravit“, které umožní upravit text v rozsahu dejme tomu pěti/šesti znaků. (či spíše dle rozsahu textu) Zkrátka, aby se dalo pár písmenek změnit/přidat – opravit překlepy a nedoklepy. Vím, je tu možnost náhledu, však mě to jen napadlo…
Doplňuji:
Pro nechápavce – po změně 5 znaků k nedorozuměním rozhodně nedojde! (proto jak píši – jem možnost změny pár písmen – nic zásadního)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Chci s výhradami

Doplňuji:
Neměla jsem jinou možnost na výběr.

Přiznávám, že dělám překlepy. Štve mě to, ale jako bych je neviděla – píši všemi deseti – projeví se každá změna klávesnice. K tomu „porouchaný“ malíček". Výhoda opravy. Ale souhlasím se zzzzz – co je lepší řešení?

Nevýhoda – ta možnost už zde byla. Jenže docházelo k „podvodům.“ V průběhu toho, co jsem zde, se objevillo mnoho jedinců, kteří svou zcela chybnou odpověď opravili (samozřejmě pokud neobdržela bod) a pak reagovali jako géniové. Nebudu uvádět jména, aůe dáí se vše najít v diskuzi.

Další odpovědi
zzzzz

Nechci

Na překlepy kašlu:-)))

led

Nechci

Myslím, že ak niekto píše krátky text, ktorý sa zmestí do okna bez posunu, má možnosť si skontrolovať správnosť skôr než „zbrklo“ stlačí ´odeslat´.

Skôr by sa hodilo, vrátiť, čo už tu bolo a to
možnosť zväčšovať editačné okno,
takže pisateľ má celý text stále pred sebou a nestráca sa mu pri písaní dlhšieho príspevku.

Na tému „preklepových šampiónov“ opýtajme sa otvorene, zbaví ich to preklepov? Podľa mňa nie, mnohí (ako aj ja) píšu v snahe napísať text čo najrýchlejšie, mnohokrát ani nepozerajú na prsty a obrazovku, len myšlienky vkladajú do okna a hneď odosielajú. Až keď sa to objaví pekne vytlačené, uvedomíme si, čo sme „spáchali“.

geekocz to v doplnil presne, žiaľ ľudia sú rôzni a nájdu sa aj tí podľa jeho popisu:
„Pak by si lidi sami mohli upravovat otázku“ (aj odpovede – moja vsuvka) " a po upozornění na chybu z vás dělat debila, že to mají správně."

brillant

Nechci

anonym

Nechci

quentos

Chci

Taky už mě to párkrát napadlo, na překlepy jsem kadet. Ovšem chtít můžeme, záleží však na adminovi.

setapouch

Nechci

Není důvod. Každý si může napsat odpověď nanečisto, nehledě na to, že je zde možnost odpověď doplnit. A tazatel ocení správnou radu, i když je napsaná ne zrovna česky.
Navíc, zbytečně by docházelo ke zmatkům v důsledku oprav.
Doplňuji:
Když jsou jen slova delší pěti znaků, tak máš recht. Ale tady jsou, až na jedno, slova kratší.

jáára

Nechci

nick23

Nechci

geekocz

Chci s výhradami

Doplňuji:
Proto je možnost doplnit. Pak by si lidi sami mohli upravovat otázku a po upozornění na chybu z vás dělat debila, že to mají správně.

Quimby

Chci

Doplňuji:
Proč ne, každá vychytávka se hodí, občas se překlepnu.

Agneta

Chci

♫♫♫

Dane

Chci

Doplňuji:
Otázku by si měl každý dobře rozmyslet, zkontrolovat v náhledu a teprve potom ji vložit. Tam by tlačítko pro opravu být nemuselo. 🙂 Odpovědi si sice můžeme před odesláním také pořádně přečíst, nicméně občas se asi každému stane, že by rád napsaný text pozměnil nebo opravil a nejde to.

jirkec

Chci

ptáč

Chci s výhradami

Nechť o tom rozhodnou ostatní:-)

ivzez

Chci

Doplňuji:
Také bych uvítala možnost opravy překlepů.
Líbí se mi i to, co zmiňuje Led – možnost
zvětšení editačního pole by se hodila …

abendsbrot23

Chci

annas

Ad quentos. Mně se nevyrovnáte 🙂 . Protože píší všemi deseti, mám problémy, když změním klávesnici. K tomu „porouchaný“ nalíček … Takže bych opravu uvítala.

Jiný problém. Nevím, zda si vzpomínáte, že se objevili určití jedinci, kteří napsali chybnou odpověď, pak ji dodatečně opravili. To nebylo fér – nebudu jmenovat ty, u nichž se to pravidelně opakovalo, , dá se najít v diskuzi 🙂