Avatar uživatele
anonym

Chcete opravný mód pro zdejší otázky/odpovědi?

Mám na mysli tlačítko „Opravit“, které umožní upravit text v rozsahu dejme tomu pěti/šesti znaků. (či spíše dle rozsahu textu) Zkrátka, aby se dalo pár písmenek změnit/přidat – opravit překlepy a nedoklepy. Vím, je tu možnost náhledu, však mě to jen napadlo…
Doplňuji:
Pro nechápavce – po změně 5 znaků k nedorozuměním rozhodně nedojde! (proto jak píši – jem možnost změny pár písmen – nic zásadního)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? ivzez před 3542 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Chci s výhradami

Doplňuji:
Neměla jsem jinou možnost na výběr.

Přiznávám, že dělám překlepy. Štve mě to, ale jako bych je neviděla – píši všemi deseti – projeví se každá změna klávesnice. K tomu „porouchaný“ malíček". Výhoda opravy. Ale souhlasím se zzzzz – co je lepší řešení?

Nevýhoda – ta možnost už zde byla. Jenže docházelo k „podvodům.“ V průběhu toho, co jsem zde, se objevillo mnoho jedinců, kteří svou zcela chybnou odpověď opravili (samozřejmě pokud neobdržela bod) a pak reagovali jako géniové. Nebudu uvádět jména, aůe dáí se vše najít v diskuzi.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Nechci

Na překlepy kašlu:-)))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Nechci

Myslím, že ak niekto píše krátky text, ktorý sa zmestí do okna bez posunu, má možnosť si skontrolovať správnosť skôr než „zbrklo“ stlačí ´odeslat´.

Skôr by sa hodilo, vrátiť, čo už tu bolo a to
možnosť zväčšovať editačné okno,
takže pisateľ má celý text stále pred sebou a nestráca sa mu pri písaní dlhšieho príspevku.

Na tému „preklepových šampiónov“ opýtajme sa otvorene, zbaví ich to preklepov? Podľa mňa nie, mnohí (ako aj ja) píšu v snahe napísať text čo najrýchlejšie, mnohokrát ani nepozerajú na prsty a obrazovku, len myšlienky vkladajú do okna a hneď odosielajú. Až keď sa to objaví pekne vytlačené, uvedomíme si, čo sme „spáchali“.

geekocz to v doplnil presne, žiaľ ľudia sú rôzni a nájdu sa aj tí podľa jeho popisu:
„Pak by si lidi sami mohli upravovat otázku“ (aj odpovede – moja vsuvka) " a po upozornění na chybu z vás dělat debila, že to mají správně."

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Nechci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nechci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Chci

Taky už mě to párkrát napadlo, na překlepy jsem kadet. Ovšem chtít můžeme, záleží však na adminovi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Nechci

Není důvod. Každý si může napsat odpověď nanečisto, nehledě na to, že je zde možnost odpověď doplnit. A tazatel ocení správnou radu, i když je napsaná ne zrovna česky.
Navíc, zbytečně by docházelo ke zmatkům v důsledku oprav.
Doplňuji:
Když jsou jen slova delší pěti znaků, tak máš recht. Ale tady jsou, až na jedno, slova kratší.

Upravil/a: setapouch

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Nechci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nick23

Nechci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
geekocz

Chci s výhradami

Doplňuji:
Proto je možnost doplnit. Pak by si lidi sami mohli upravovat otázku a po upozornění na chybu z vás dělat debila, že to mají správně.

Upravil/a: geekocz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Quimby

Chci

Doplňuji:
Proč ne, každá vychytávka se hodí, občas se překlepnu.

Upravil/a: Quimby

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Chci

♫♫♫

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dane

Chci

Doplňuji:
Otázku by si měl každý dobře rozmyslet, zkontrolovat v náhledu a teprve potom ji vložit. Tam by tlačítko pro opravu být nemuselo. 🙂 Odpovědi si sice můžeme před odesláním také pořádně přečíst, nicméně občas se asi každému stane, že by rád napsaný text pozměnil nebo opravil a nejde to.

Upravil/a: Dane

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkec

Chci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Chci s výhradami

Nechť o tom rozhodnou ostatní:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Chci

Doplňuji:
Také bych uvítala možnost opravy překlepů.
Líbí se mi i to, co zmiňuje Led – možnost
zvětšení editačního pole by se hodila …

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
abendsbrot23

Chci

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Ad quentos. Mně se nevyrovnáte 🙂 . Protože píší všemi deseti, mám problémy, když změním klávesnici. K tomu „porouchaný“ nalíček … Takže bych opravu uvítala.

Jiný problém. Nevím, zda si vzpomínáte, že se objevili určití jedinci, kteří napsali chybnou odpověď, pak ji dodatečně opravili. To nebylo fér – nebudu jmenovat ty, u nichž se to pravidelně opakovalo, , dá se najít v diskuzi 🙂

před 3542 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet