FikeCZ

chcete někdo zdarma licenční čislo na win 98,second edition?

Dnes sem rozebiral svuj 12 let stary notas..kde je licenční čislo na win 98 second edition..Pokud ho někdo chcete. tak napište

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pochybuji, že je to legální

http://www.lu­pa.cz/clanky/sof­tware-z-druhe-ruky-muzete-legalne-koupit-nebo-prodat/

A Windows 98 už není podporován a brzy nebudou i XP

Další odpovědi
Vladimir0072

K čemu by nám byl?

RomanP

mám zlatou edici windows , jsou tam všechny verze až po XP a je mě to totálně na nic, spíš tak zarámovat a dát jako okrasu na zeď

led

Ad Michal Kole,
„Podpora Windows XP skončí za méně než 800 dní, fáze rozšířené podpory skončí 8. dubna 2014.
Za oněch méně než 800 dní přestanou vycházet bezpečnostní aktualizace, což bude problém. Od té doby budou ikspéčkáři vydání na milost a nemilost nenechavým útočníkům. Podporu tohoto systému postupně ukončí také třetí strany, ať už jde o výrobce běžného softwaru, nebo třeba o ovladače. Než počítač s XP vyhodíte, můžete samozřejmě počkat na Windows 8, která snad vyjdou letos na podzim.“
http://extrawin­dows.cnews.cz/pod­pora-windows-xp-skonci-za-mene-nez-800-dni