Avatar uživatele
Džanička

Chápete to?

Já nemůžu pochopit,proč vždy když jsem se synem v nemocnici,tak malý dostává dietní jídlo,které se nedá ani pozřít.Naposledy jsme byly s laringitidou a zase dieta.Vždyť na kašel přeci dietu nepotřebuje.Už mě s tím fakt štvou.Také to u vás tak je?Když jste v nemocnici třeba jen s nějakou maličkostí?
Doplňuji:
Výběr jídel byl velký,dokonce 4 jídla,což mě překvapilo.Dávala jsem mu svoje porce,stejně celou dobu nejedl.Tak mi dali instantní kaši a prý to stačí udělat teplou vodou z vodovodu.Tak jsem je poslala do pr...e.Nakonec mi tam pil jen mléko,aby se jím zasytil.Opravdu nemocnice na "úrovni",a to po mě chtěli ještě poplatky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4605 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Mě nikdy v nemocnici nechutnalo,hlavně toho bylo málo, jídlo mi nosili z domova,podotýkám,že nejsem rozmazlená, snědla jsem vše. Bylo to vždy po porodu,skutečně toho jídla bylo málo a to nejsem nijak rozežraná,stačí mi málo. Jinak jsem v nemocnici nikdy neležela. Starší syn ano,ten tam byl 10 dní se zlomeninou a dietu měl taky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vagra

Asi jim to nemocniční normy finančně jinak nedovolí a na přežití to stačí.Přece jenom to není hotel.Je pravda,že úroven kvality jídel je v různých nemocnicích různá.Taky jsem si párkrát u ž i l !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Asi nebudu populární,ale přiznám se,protože musím odpovědět na tuto otázku.Jsem nutriční terapeutka.V nemocnici má každý pacient dietu dle svého zdravotního stavu.Dietní systém má číselné značení.Většina lidí,kteří nemají v běžném životě dietní omezení,dostane dietu číslo 3-racionální stavu=běžné jídlo.Pokud Váš syn byl hospitalizován s Laryngitidou,tak musel dostat kašovitou stravu,která je šetřící a usnadňuje vašemu synovi polykání.Kevšemu neuvádíte,kolik mu je.V nemocničním stravování platí přísné normy,aby bylo dodrženo racionální stravování hlavně u dětí.Doma jsme zvyklí jíst každý něco jiného a vyhovět každý den třeba 500 lidím opravdu nejde.Jinak rozpočet za standardní stravování je 65Kč na den.Najíte se za to doma 3krát denně???S regulačními poplatky nesouhlasím,ale věřte,že na stravu nejde ani koruna.A příště při Laryngitidě mu dejte i doma pouze mixované jídlo,zkrátí te si léčení....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Jestli to třeba není pokus o zdravou výživu. Nebo v rámci úsporných opatření mají jen toto jídlo bez možnosti výběru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Já byl v nemocnici na Neurologii. Často mě z divných důvodů třeští hlava. Nepiju, nekouřím,.. Ale i když mi dávali dietní jídlo, nebylo zas tak špatné. I když jsme si ho měnili. Snžate se to překousnout, přece jenom doktoři vědí co dělají...:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radovan M

Pokud vím, tak jsem dietní jsem jídlo v nemocnici nikdy nedostal, pokud ano, tak jsem si to neuvědomil :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Moje sestra byla nedávno v Motole na dětském oddělení a jídlo si velice chválila a to nejen kvalitu, ale i množství, že ho ani všechno nesnědla.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví