Miroslavst

Cesta kolem světa nebo alespoň jeho část

Co takhle cesta kolem světa třeba na lodi-ale nejvýše dva lidi (třeba i cizí)? Co takhle výprava džunglí nebo amazonským pralesem?
Nechci slyšet, že máte rodinu a že by to nešlo. Oprostěte se od povinností, rodiny, zavřete oči a jedem.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano Miroslave,jsem od mala cestovatelka a dobrodruh,tak ze?Treba i Saharu s karavanou ci na skok k eskymakum.

Další odpovědi
fortin

O Amazonii hovořil v Rozhlase Jakub .., no pomozte mi, syn zpěváka, rybář. Natáčí pro National Geographic. Mluvil o respektování přírody, že vás pak sama příroda chrání. O tom jak 5 dní musí cestovat za neznámou rybou letadlem, lodí, letadýlkem bez dveří, zváží ho na váze i s batohy, pěšky a to neví zda ta ryba skutečně existuje. Tohle nemůže absolvovat člověk jako já, nerespektuji přírodu. I když je zajímavá a krásná, oči mě přecházejí ale přijdu tam k úrazu. Nerozumím jí, jsem z města. Jsem přírodou uchvácen jako malé dítě. To nestačí a proto je bezpečnější zůstat doma. Jenže tam je také nebezpečí. Výhrůžky z internetu, tam nesmíte a na co dát pozor. Musíte aktualizovat. Mikrosoft vás sleduje. Pamatovat na platby. Pamatovat si hesla, PINy a různé vyčerpávající věci. Nesmím zaspat jinak mě vyhodí. Za dveřmi je lev. Když to mám zaběhnuté, neměnil bych. Ale pokud jsem mimo republiku, u moře, zapomenu na vezdejší věci a přemýšlím jak to udělat abych se nemusel vracet. Vždyť nic k životu nepotřebuji. Ale dobrodružství pralesa ve kterém žije ustrašený občan z města, to patří do amerických filmů.

Nuk nuk

Ve dvou je tot trochu víc nebezpečné, ale jinak, proč ne.