Duvemblejt

Česká pošta – nečitelná adresa odesílatele

Dobrý den , mám větší problém, dostal jsem v pátek balík dobírkou,zaplatil jsem,jak jsem balík otevřel ,byl to podvod, na balíku byla nečitelná adresa odesílatele (poškrkaná).Jak mu to mohli vzít na poště? Může za to pošta a co se dá dělat v případě podvodu na internetu? Děkuji

Nejlepší odpověď
terry

Neměl jsi ho přebírat, když jsi nevěděl, od koho a co to je.

Další odpovědi
Drap

Na dobírkové poukázce musela být adresa čitelná, jinak by nedostal peníze. Měl jsi si coi nejdříve vyžádat adresu na poště, než to odešlou.