Alena

Červena v obličeji

Jsem ženska,,alkohol moc nepiji,občas když si dam sklenku vina nebo piva, jsem červena v obličeji,co to znamena??děku­ji Alena

Odpovědi
satan

Muze to byt nejaka alergicka reakce na alkohol.

Petrysovna

Ahoj.kolik vám je let a nemyslím to drze.S věkem se mění kvalta cévní stěny.Drobné cévky,kapiláry se rozšiřují-říká se jím metličkové.jsou často v obličeji a dolních končetinách.
Terapie je laserem.Zjistěte si,kde je takové pracoviště,jsou už běžná ve větších městech.Nebo vám poradí kožní lékař s kterým by jste i svůj problém zkonzultovala­.držte se