Černá zrníčka u 2 leté dcerky ve stolici

Dobrý den,už druhý den má dvouletá dcerka průjem a v ní jsou černá tvrdá milimetrová zrníčka zahnutá,vypadá to jako schoulený červík.Ale také jako pecičky od kiwi,což teĎ nejedla.Stlice už je spíše vodnatá ale zrníčka v ní jsou stále.O co prosím jde.děkuji

Odpovědi
Nikuška

jezis kote..myslim ze lepsi nez vysedavani na internetu bude lepsi s malou zajit k lekari!! Urychleně, i kdyz o nic vazneho treba jit nemusi, ale nikdy nevite! Raci s ni jdete hned zitra k lekari, jestlize bude mit zase ty zrnicka ve stolici.

Nuk nuk

Zkuste zapřemýšlet, co jedla, a z čeho by to mohlo být. Někdy u takto malých dětí platí, že pokud to není více než 3× za den, nemá horečky nebo nějaké další příznaky, tak to tolik nevadí. Ta černá zrníčka mohou být jen zbytky nějakého jídla, které jí nesedlo a do druhého dne to může být v pořádku. Nicméně, právě kvůli těm zrníčkům by možná bylo lepší zajít k lékaři nebo mu alespoň zavolat, a optat se na to.

Q

Zrníčka? Otázka je, jak si je pozorovala… pod mikroskopem? Souhlasím s holkama – určitě to doktor nezkazí – když nic jiného, má k dispozici laboratoř a Ty asi ne…
Jinak se stává, že my lidé požívající spousty chemických hnusů v dobré konstelaci hvězd (třeba po ovesných vločkách, rýži atp. vyloučíme ze svého těla jinak tělem nestravitelné látky, které se nalepují na stěny střev. Takže pak taková jídla působí jako kartáček a prostě to škodlivé vykartáčují s sebou, většinou právě ve formě takových menších šupinek, zrníček… Cizopasníky bych ale raději nechala vyšetřit v laborce. Tak ať Vám to dobře dopadne!

Džanička

Já vám sice neporadím,ale moje roční dcera to má občas také,také vodnatý průjem,ve kterém je jakoby písek.Vždy to měla když málo pila,pokud půjdete k doktorce,mohla by jste sem potom doplnit co je příčinou?Díky.

Michal

Nelépe je zeptat se lékaře.Tady je to někdy mnoho vlků......a jedná se o malé dítě.