Avatar uživatele
anonym

Černá zrníčka u 2 leté dcerky ve stolici

Dobrý den,už druhý den má dvouletá dcerka průjem a v ní jsou černá tvrdá milimetrová zrníčka zahnutá,vypadá to jako schoulený červík.Ale také jako pecičky od kiwi,což teĎ nejedla.Stlice už je spíše vodnatá ale zrníčka v ní jsou stále.O co prosím jde.děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4345 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Nikuška

jezis kote..myslim ze lepsi nez vysedavani na internetu bude lepsi s malou zajit k lekari!! Urychleně, i kdyz o nic vazneho treba jit nemusi, ale nikdy nevite! Raci s ni jdete hned zitra k lekari, jestlize bude mit zase ty zrnicka ve stolici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Zkuste zapřemýšlet, co jedla, a z čeho by to mohlo být. Někdy u takto malých dětí platí, že pokud to není více než 3x za den, nemá horečky nebo nějaké další příznaky, tak to tolik nevadí. Ta černá zrníčka mohou být jen zbytky nějakého jídla, které jí nesedlo a do druhého dne to může být v pořádku. Nicméně, právě kvůli těm zrníčkům by možná bylo lepší zajít k lékaři nebo mu alespoň zavolat, a optat se na to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Q

Zrníčka? Otázka je, jak si je pozorovala... pod mikroskopem? Souhlasím s holkama - určitě to doktor nezkazí - když nic jiného, má k dispozici laboratoř a Ty asi ne...
Jinak se stává, že my lidé požívající spousty chemických hnusů v dobré konstelaci hvězd (třeba po ovesných vločkách, rýži atp. vyloučíme ze svého těla jinak tělem nestravitelné látky, které se nalepují na stěny střev. Takže pak taková jídla působí jako kartáček a prostě to škodlivé vykartáčují s sebou, většinou právě ve formě takových menších šupinek, zrníček... Cizopasníky bych ale raději nechala vyšetřit v laborce. Tak ať Vám to dobře dopadne!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já vám sice neporadím,ale moje roční dcera to má občas také,také vodnatý průjem,ve kterém je jakoby písek.Vždy to měla když málo pila,pokud půjdete k doktorce,mohla by jste sem potom doplnit co je příčinou?Díky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nelépe je zeptat se lékaře.Tady je to někdy mnoho vlků......a jedná se o malé dítě.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek