NikkiHeat

Cena za ošetření kocoura?

Nakolik tak asi příjde (řádově) cena za veterinární ošetření kocoura který má zlomenou packu. Tzn. nějaké uspání+rentgen+fi­xace (bandáž). Máte někdo nějakou zkušenost?

Odpovědi
anonym

Když tak přesně víš, co kocourovi je i co bude muset absolvovat a potřebovat u veterináře, proč se ptáš tady?
Já např. vím řádově kolik stojí RTG, „uspání“ atd. ale nevím, jestli má tvůj kocour zlomenou packu. Vlastně ani nevím, jestli je to kocour…

lota

Když si můj kocour zlomil dva prsty na tlapce (to jsem se dozvěděla až po rentgenu), doktor si nechal zaplatit uspání a rentgen (cca 1 000?, už nevím přesně) s tím, že je to kočka a samo to sroste.

GM

Když měl můj kocour zánět ledvin, tak za uspání, odběr a vyšetření krve a léčbu jsem platila zhruba 3000,–.