UltraFan

Bytová krize v Praze aneb kolik jste ochotni zaplatit za pronájem 1+kk/1+1 v hlavním městě ?

S přítelkyní bychom si rádi našli nějaký podnájem v Praze. Jsme oba pracující studenti VŠ, je 20 let. Do bytu jsme ochotni vrazit 14.000 měsíčně se všemi poplatky. Za tuto cenu si však můžeme dovolit pouze malinké bytečky 1+kk nebo 1+1 o celkové velikosti cca 30m2 – 35m2, většinou na okraji Prahy v ne úplně dobrém stavu.
Kolik byste byli ochotni dát do pronájmu takhle malého prostoru vy a myslíte si, že jsme schopni za tyto peníze najím v Praze malý, ale hezký byteček ?

Nejlepší odpověď
Drap

Do Prahy nikdy

Další odpovědi
ivzez

Pokud byste byli ochotni do toho bytu vložit
i svůj čas a práci, nabízí se občas i o dost levnější.