Bylo někdy rádio Evropa 1 nebo by se to špatně propagovalo stejně jako nástupce Evropa 3?

Nejlepší odpověď
annas

Evropa 1 – Rádio momentálně nevysílá…
Informace o rádiu:
Čas posledního vysílání: 25.09.2006 18:35
..
Evropa 2
"Nnecelé čtvrtstoletí po zahájení vysílání je Evropa 2 jedničkou mezi hudebními stanicemi. Původně přitom šlo pouze o přebírané vysílání sesterské stanice z Paříže, které se až v průběhu času vykrystalizovalo v plnohodnotnou českou verzi. I nadále tak můžeme v České republice poslouchat Maxximum Muziky pod značkou jedné z nejznámějších rozhlasových stanic.

Zajímavostí je, že značka Evropa 2 na českém a slovenském trhu vydržela delší dobu než v samotné Francii. Tamní Europe2 vysílala pod touto značkou 22 let, až se v lednu 2008 proměnila v dnešní Virgin radio. Úspěch v Čechách se přitom dostavil téměř okamžitě. Začátkem devadesátých let šlo o přirozený vývoj, kdy tehdejší mladá a zčásti i střední generace přilnula. atd.

http://www.abra­dio.cz/radio/234/e­vropa-2/

Evropa 2 rozšiřuje moderátory o uskupení 3v1 – 18. 5. 2017

Stanice Evropa 2 podle posledních výsledků Radio projektu vykazuje share 8,1 % s týdenní poslechovostí téměř milion šest set tisíc posluchačů. Denně si ji pak naladí 841 tisíc posluchačů. Při testování spontánní znalosti rozhlasových stanic si nejvíce (78 %) dotazovaných mladých lidí vybavilo značku Evropa 2, stejně tak je Evropa 2 nejposloucha­nějším rádiem na mobilu."
https://www.me­diaguru.cz/2017/05/­evropa-2-rozsiruje-moderatory-o-uskupeni-3v1/

Evropu 3 jsem nenašla.