colombo3

Bylo mi ukradeno

V restauraci mi byly ukradeny peníze,mobil a navíc vyplacena výhra-moje-zloději,na kameře prý neni nic vidět.Policie nic nezjistila jen vyplacenou výhru zloději od servírky.Mohu žádat náhradu na majiteli herny?A na servírce?

Odpovědi
fortin

O tomto byl nedávno rozhlasový pořad. Bylo to takhle: Pokud vám ukradne kabát nebo věci z něj který máte přehozený přes opěradlo židle, majitel restaurace nic nehradí. Když použijete věšák, je zodpovědný. A hodí se svědek.