ReHu

Bylo by to příjemné, ale myslíte, že je reálná naděje?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/208235-kalousek-zvazuje-snizeni-cen-paliv-o-2-5-koruny-na-litr.html
Doplňuji:
No, snažím se nenaletět, ale co kdyby nááááhodou překvapili :D.
A – piva vypilu málo a nekouřím :D.

Nejlepší odpověď
9 řemesel

Dočkám času,
Kalousek má kasu!
Ten finanční tatínek,
že nám zlevní benzínek ?

Další odpovědi
Miroslavst

Ti už toho naslibovali :D
Myslel jsem si, že nenaletíš na každou pitomost, která politikovi vypadne z huby.

iceT

Ze o tom nekdo uvazuje,jeste neznamena,ze se tak stane.Prijemne by to bylo jiste prevelice.

flodur

Když slevní benzin tak zdraží pivo a cigárka.A máme po ptákách. CHA-CHA

fira

Kalousek zlevní ale pumpaři ne.Ti si svoje marže udrží za každou cenu.

verka

Vždycky si to vezmou jinde!

elektrikář

Vždyť jsme ve srabu na účtě za elektřinu jsem našel položku za obnovitelné zdroje dají na ně dotace a spotřebitel to za ně musí
zaplatit.Teď na každého chystají povodňovou daň. Dph se zvyšuje,za školu se bude muset platit chystají zpoplatnění všech silnic,spotřební daň na tabák benzín potraviny jsou stále dražší. Těžko nám něco zlevní.

modrypezotek

HA- volte pravici!!