Bude něco pravdy na této konspirační teorii ohledně EAN Kódů?

Nejsem ten, co věří úplně všemu co se kde napíše, co kdo napíše…ale jaký máte názor na tenhle článek?
https://money­mag.cz/magazin/10272-nejsilenejsi-ceska-konspiracni-teorie-lide-chodi-po-obchodech-a-provadeji-podivne-veci
Nezapomínejte, že na každým žvástu, lži je kus pravdy, i když někdy malinký.
A jak nejlépe zakrýt pravdu? To že budu veřejně prezentovat pravdu jako by to byl nesmysl, veřejně jí znehodnocovat a přikládat k ní části lži které z pravdy udělají nakonec nesmysl. Hlavní je jí neustále říkat všem nahlas, aby se to jako pravda nejevilo. Ani nevím proč to sem píšu 😁

PS. pokud někomu stránka blbne omlouvám, žádný záměr v tom není, adblock nemám takže nevím co se komu ukazuje.

Odpovědi
Edison

Podle jedné z konspiračních teorií existují i bláboly, na kterých skutečně není ani zbla pravdy. Té bych i kapku věřil. Ale jen kapičku.

Kepler

Je to nesmysl, to už bych mohl rovnou věřit, že etikety znehodnocují pivo v lahvi.

marci1

„Web, kterému můžete věřit“, běda kdo věřit nebude. 🙂
http://incorp­.media/

Mc Merkurion

… je to blbost, a především je blbost dávat odkaz na weby, jež si vynucují vypnutí AdBlocku, mohl bych to považovat za reklamní otázku !!!

ivzez

Podle mne je to nesmysl.
(Stejně jako ostatní konspirační teorie.)

K AdBlocku:
Webu Moneymag jsem zakázala java script
a žádné upozornění se mi nezobrazuje…

Pomáhá to i pro jiné weby → řada těch, které nějak sledují blokování reklam,
ke sledování a/nebo zobrazování upozornění používají java script.

anonym

Už jsem si adblock zkusil nainstalovat a píše mi to
Neblokujte si prosím reklamu na MoneyMAG.cz. Reklamy jsou naším jediným zdrojem pro financování zpravodajství.
Tomu říkáš Mc Merkurion vynucení vypnutí?

Mc Merkurion

… jo, jelikož jsme ochoten si reklamy vypnout tehdy, až ověřím, jestli ten web stojí za to, vzhledem k tomu, že jsem na tomto webu pár blbostí četl, vím, proč nejni ve výjimkách …

anonym

Já si pod pojmem vynucení vypnutí Adblocku představuji, že se ti stránka při zapnutém Adblocku skoro vůbec nezobrazí.

Mc Merkurion

… skoro vůbec a kousek je to samý … je to jako by si ženská rozepla podprdu a už ji nesundala >>> raději ani nezačínat …

anonym

😉