slipknotak

Bude mi film ve formátu mkv hrát na dvd?

kdyz ho prevedu na avi tak je opozdeny zvuk a horsi kvalita

Nejlepší odpověď
chudst

Co to vyzkouset? 9kc za DVD je dle meho docela dobra cena za vyzkouseni, pokud by to skutecne jelo :)

Ale pravdepodobne ne, nicmene mozna to nektere prehravace podporuji.
Doplňuji:
masakrmen: a co mu mam dat jineho? Nic jineho mu nikdo poradit nemuze, nez to, co jsem mu rekl ja. Ani nevime typ DVD prehravace – na vetsine pravedpodobne tento typ nepojede, mozna na par ano. (Na mem napriklad nejede. A jak jsem si to otestoval? Proste jsem obetoval jedno DVDcko.)

Pokud to nepojede, zkuste to konvertovat primo do DVD formatu: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/prevo­dy_formatu/vso-divxtodvd/?g[hledano]=con­vert%20×%20to%2­0dvd&g[oz]=4.1­.17.362

Další odpovědi
Hlada

MKV přahrávají jen některé nejnovější přehrávače. Protože nepíšete typ přehrávače, tak se nedá konkrétně odpovědět. Podívejte se do návodu k obsluze. Jestli chcete zachovat kvalitu, bude nejlepší film převést do DVD, jak navrhuje chudst.

masakrmen

Chudst: To je troch zbytečná odpověď. Proč to sem asi píše. Aby to nemusel zkoušet. A myslím si že to nepojede, nic méně si stáhni demoverzi Nera a vypal si to, na tom demu to v pohodě jde 😉

WHITEGAN

http://www.slu­necnice.cz/sw/for­mat-factory/

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/for­mat-factory/

arygnoc

naco skoušet?

konvertovat (FormatFactory) na osvědčené typy souborů.
Pozor na zvukové formáty, měkteré přehrávače nepodporují a3c, lze změnit (opět ve Format Factory).