samicek333

Bude držet fólie na pogumovaném víku notebooku?

Dobrý den, mám notebook Lenovo ThinkaPad Edge E430 a chtěla bych si na něj koupit nějakou samolepící fólii, jenže víko má pogumovaný povrch. Bude to držet?
Díky samicek333

Nejlepší odpověď
PostApMan

Držet bude, ale na okrajích to bude mít vůli se odlepit. Takže doporučuji menší rozměr, a nevyplňovat fólií víko až do okrajů..ale umístit menší folii do středu víka…pak by to mohlo držet – ale neručím za to :)