Jay Jay

Bolí propichování ucha?

Jsem kluk a chtěl bYCH SI NECHAT PROPÍCHNOUT PRAVÉ UCHO, ALE MÁM VELKÝ STRACH ŽE TO BUDE BOLET! pORADÍTE MI JAK HODNĚ A JAK DLOUHO?

Odpovědi
nanab

Skoro vůbec,nejhorší jsou ty nervy před tím

Kako

Ahoj, skoro to nebolí, ale pokud můžu doporučit, nech si udělat jen 1 dírku, max. Na uchu je mnoho akupresurních bodů a hodně vpichy se porušují a může se i něco stát. Ale fakt, nebolí to ;)

liunekira

Já třeba vůbec nesnesu injekce, ale píchnutí naušnic ani piercingu mě zatím nikdy nebolelo :) hlavně běž k někomu, kdo s tím má zkušenosti (rozhodně ne od kámošky někde v koupelně!) a pak se o to pořádně starej, tak jak ti řeknou.
PS: platí to pokud myslíš ušní lalůček, propíchnutí ušní chrupavky je trošku větší frajeřina :D

hubice

nebolí já jsem si uděla další 2 sama sterilní jehlou a nebolelo to