Avatar uživatele
andy111

bolesti kolena

17-letou dceru po špatném nárazu už dva měsíce bolí koleno,po měsíci byla na chirurgii,kde jí doktor řekl,že tam asi může jít a co s tím dělat?nic není.Už je to tři neděle a stále ji bolí,bolest se zhoršuje,už jí i budí ze spaní?Může někdo poradit,o co může jít a co s tím máme dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4612 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
terry

Šla bych znovu, co nejdříve, k jinému chirurgovi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Meropa

Jít tam znova nebo někam jinam.

Moje známá měla zlomenou kost v noze a poslali ji s tím domů že to má jen naražené, potom tam šla znova a to teprv zjistili že měla zlomenou nějakou kost, takže si myslím že se doktorům nedá jen tak věřit- možná tam má něco nalomeného nebo rozdrceného takže by s tím tam měla jít znova.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
baghira

Loni v zimě jsem na jednom dětském večírku skákal v pytli (padesátiletý debil se chtěl předvádět) a tak jsem sebou přitom jebnul, že mě bolely kolena půl roku, než to přešlo.

No ale na dálku těžko radit, tak leda zkusit i jiného doktora.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nikeroska

mám podobnou zkušenost, koneno mě bolí asi 2 roky (po sportovním úrazu) byla jsem u své lékařky, čekala jsem že mě pošle třeba na rentgen, a poslala mě do lékary pro fastumgel,… lékaři jsou prostě na Ho..o, tak si tak šmatlám každý den se stejnou bolestí, a nic nenadělám..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dodos

Pokud to je naražené, vyzkoušel bych nějakou mast. Jestli je problém v kloubu, nedám dopustit na Proenzi. Užívá ho většina rodiny. Drahší, ale kvaltní a učinný produkt.

Zdroj: www.proenzi.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Jít k ortopedovi a ne chirurgovi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví