Edita

Boleni bricha

Dobry vecer zajimalo by mne co znamena,kdyz mne boli o kolo pupiku a hlavne pri curani dekuju za odpoved.
Doplňuji:
Diky moc,ja se tam prave bojim jit,ted jse prave pokousime o mimco,takze jsem strachy cela pric,:-(hezkej den…

Nejlepší odpověď
Q

Těžko takto říci, nejlépe zajít k doktoru. Ale: pokud je člověku až řezavo při močení, většinou to má co společného s ledvinami či pohlavním ústrojím. Takže pokud si jste více méně jistá pohlavní čistotou, urologický čaj a ledviny v teple ještě nikomu neuškodily. Pokud máte sebemenší nejistotu že by se mohlo něco odehrávat i v nepříliš ošetřeném sexuálním vztahu, neleňte a utíkejte k lékaři co nejrychleji, pravděpodobně Vás čeká kolečko – obvodní-chirurgie-gynekologie, ale to nechci nic předvídat. Prochlazení ledvin je snadné a na to by ten čajík a teplo pomohlo.

Další odpovědi
Michal

Tak a hajdy k lékaři.

Málče

Může to být urologického původu. Tak žádné strachy a ihned k lékaři!